Kanada Dil Okulları

Yüksek refah seviyesi, öğrencilere sunduğu geniş sosyal haklar, ekonomik yaşam masrafları ve dil okulu ücretleri ile Kanada; yabancı dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerdendir. Kanada, dünyadaki en yüksek göç oranına sahip ülkedir. Bu yüzden çok kültürlü bir yapıya sahiptir. Kanada’da çok sayıda yabancı dile maruz kalabilirsiniz. Yabancı öğrenciler genellikler Fransızca ve İngilizce dil eğitimi almak için Kanada’yı tercih etmektedir. İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler tercihlerini özellikler Toronto ve Vancouver şehirlerinden yana kullanırken; Fransızca öğrenmek isteyen öğrencilerin tercihi Ottawa ve Montreal olmaktadır.

OECD 2012 raporuna göre Kanada, dünyanın en eğitimli ülkesi olarak belirlenmiştir. BM İnsani Kalkınma Endeksine göre ise, 4. sıradaki yerini korumaktadır. 

  1. Kanada’nın anadili İngilizcedir. Böylece günlük hayatınızda pratik yapma imkanınız olacaktır.
  2. Kanadalıların aksanları, sade ve anlaşılırdır.
  3. Kanada, öğrencilere çok sayıda sosyal imkan tanımaktadır.
  4. Kanada’daki dil okulları, köklü ve küresel yapıya sahip okullardır.
  5. Kanada’daki insanlar, çok kültürlü bir toplumda büyüdükleri için hoşgörülü ve saygılı insanlardır.

oronto Dil Okulları

Kanada’nın en kalabalık şehri olan Toronto, Kanada’nın en gelişmiş metropolüdür. Dil eğitimi için de en çok tercih edilen bu şehirde, sosyal yaşam oldukça gelişmiştir.

Toronto Dil Okulları için tıklayın.

Vancouver Dil Okulları

Kanada’nın en büyük 3. şehri olan Vancouver, dünyanın en yaşanılası şehirlerin başında gelmektedir. Toronto’ya benzer olarak birçok farklı kökenden etnik grubu bir araya getiren şehir, tam anlamıyla metropolitan bir kimliğe sahiptir. Bir liman şehri olan Vancouver, uzun zamandır dünyanın görkemli şehirlerinden biri olarak tanımlanmaktadır.

Kanada dil okulları, yıl içerisinde farklı kampanya ve indirimler sunmaktadır. Türkiye temsilciliğini yaptığımız Kanada’daki dil okullarının dönemsel olarak düzenlediği indirim ve kampanyalar hakkında güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz eğitim ve vize başvuru danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Toronto’daki bir dil okulunda İngilizce eğitim almak istediğinizde, 6 ay ve üzeri programlar için çok uygun fiyatlar sunulmaktadır. Buna ek olarak konaklama ücretiniz; eğer bir aile yanında kalıyorsanız haftalık 200-250 Kanada Dolarına tekabül etmektedir. Eğer oda paylaşımlı bir konaklama düşünürseniz, haftalık ücreti 170 CAD civarında olan bir seçenek bulmanız mümkün. Kanada’da aylık kişisel harcamalarınız için ise minimum 500 – 600 Kanada Doları gibi bir miktar yeterli olmaktadır. Bu da haftalık 120 ya da 150 Kanada Doları etmektedir.

Bu program ile kariyerinizde bir adım öne çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kanada’da sertifika programlarına katılarak kendinizi geliştirebilir ve rakipleriniz karşısında bir adım öne geçebilirsiniz. Aynı zamanda Kanada hükümetinin programa katılanlara sunduğu çalışma hakkı sayesinde yaşam masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Programa katılarak sadece yaşam masraflarınızı karşılamanızda katkı sağlamaz aynı zamanda çalışarak İngilizce pratik yaparak dilinizi çok daha hızlı geliştirme şansı bulursunuz

Work and Study Kanada

Kanada Sertifika Programı


Bize ulaşın!: Dil Okulları Online Başvuru Formu